در این دوران که انسان ها باید بیشترین وقت خود را صرف تفریح،کار و ورزش خود کنند، خرید کردن به صورت حضوری کاملا بیهوده است. تلاش ما (تیم تبیکال) بر این است که در سریع ترین حالت کالاهای مورد نیاز مخاطب خود (شما) را با ایمن ترین  شکل ممکن به دستتان برسانیم.

آغاز فعالیت تبیکال

تبیکال سایت فروش تک و عمده کالای پزشکی بهداشتی است، که همواره همیار همکاران این حیطه و مشتریان عزیزش می باشد، در این روزها که ویروس ها فرمانروایی میکند،کالا های ضروری بیمارستان ها و کلینک ها با قیمت همکار به دست همکاران میرساند. شرکت تبیکال زیر نظر کالا پزشکی شهریاری که از سال 1397 شروع به فعالیت کرده و هدف از ایجاد تبیکال سهولت در خرید و ایمن رسیدن کالا ها می باشد هم برای همکاران خود هم مشتریان عزیز تبیکال.

مزیت تبیکال

1. تضمین اصالت کالا

2.ارسال فوری از طریق پست / تیپاکس / چاپار / باربری (برای سفارشات با وزن سنگین)

3.تخفیف های شگفت انگیز هفتگی و روزانه

4.نماد اطمینان ما (تبیکال)

نماد اعتماد الکترونیک

این سایت با دارا بودن نماد اعتماد ( نماد ) و ثبت رسمی در سازمان های دولتی می باشد. تبیکال ارائه انواع کالا های پزشکی و ایجاد تنوع در کالا ها و با همکاری نزدیک با وارد کنندگان و توزیع کنندگان اصلی کالا های پزشکی  و بهداشتی  در ایران ، تلاش میکند بهترین کالا ها و مناسب ترین قیمت ها را به شما ارائه کند .همچنین تیم تبیکال به مناسبت های مختلف و رویداد های مهم پیشنهادات ویژه و تخفیف های هیجان انگیز برای شما به ارمغان می آورد.

تیم تبیکال

تبیکال در قالب یک تیم کاملا حرفه ای شامل: کارمندان کاملا متخصص، طراح، گرافیست، انبار دار و حسابرس می باشد.که روزانه در تلاش و تکاپو برای خرید و تکامل کالا های سایت در تلاش هستند،  عمده تلاش ما برای به ارمغان آوردن، انواع کالاهای با کیفیت و سیستمی کاملا منظم ودقیق خدماتی شایسته و تجربه ی خوشایند برای مخاطبان خود است