کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت تبیکال را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند. عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید،عضویت، قوانین و مقررات مربوطه است.

1.ماده اول

افراد برای عضویت در سایت تبیکال و خرید از آن باید در هنگام خرید یا در حالت عادی به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، مراحل عضویت را تایید می کنند.

 • تبصره 1

تنها اشخاص حقیقی حق عضویت در سایت تبیکال را دارند.

 • تبصره 2

صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقت نامه بوده و خلاف آن  به هیچ وجه پذیرفته نیست.

 • تبصره 3

کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

 • تبصره 4

کاربر باید شماره تلفن خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

 • تبصره 5

عضویت در سایت تبیکال رایگان است.

 • تبصره 6

به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.

2.ماده دوم

کاربر، مسئول حفظ و نگهداری تمام تلفن‌ها، سخت‌افزار کامپیوتر و سایر ابزار ضروری برای دسترسی، استفاده از این سایت و تمام هزینه‌های مرتبط به آن است . شرکت تبیکال مسئول صدمات ناشی از ابزار کاربر نیست.

3.ماده سوم

افراد بالای 18 سال تمام حقوق عضویت و انجام معامله (خرید) را در سایت شرکت دارند.

 • تبصره 1

عضویت برای افراد بین 15 تا 18 سال با اجازه ولی و یا قیم امکان‌پذیر و معتبر است. افراد زیر 15سال، حق عضویت در تبیکال را ندارند.

 • تبصره 2

رعایت حکم این ماده و صحت و سقم ارائه اطلاعات بر عهده مشتری (عضو) بوده و شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.

4.ماده چهارم

کاربر عضو، پس از عضویت و اخذ رمز و کلمه عبور، حق خرید از سایت را دارد.

5. ماده پنجم

شرکت اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:
1-مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی کالا طبق قانون.
2-تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است.
3-  مدت زمان اعتبار پیشنهاد ارائه شده.
4-  حداقل افرادی که باید پیشنهاد روز را خریداری کنند تا تعداد خریداران به حداقل افراد موردنظر برسد.

6. ماده ششم

رسید‌های کالا که پس از خرید برای کاربران عضو ارسال می‌شود دارای نام و مشخصات است اما کاربر عضو باید از رسید و یا کد دریافتی مراقبت نماید و چنانچه به هر دلیلی آن رسید مربوطه مفقود شود و یا شخص دیگری از آن استفاده کند؛ شرکت در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد.

 • تبصره 1

نام چاپ شده روی رسید، نامی است که کاربر در زمان عضویت به شرکت ارائه داده است. بنابراین تبیکال در خصوص هرگونه مغایرت نام با هویت واقعی خریدار مسئولیتی ندارد و درصورت بروز هرگونه مغایرت، خریدار حق استفاده از رسید خود را نخواهد داشت.

7. ماده هفتم

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از شرکت به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. همچنین شرکت مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس‌دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد.

8. ماده هشتم

به منظور تعمیرات دوره‌ای این سایت به‌ طور موقت غیرقابل دسترس می‌شود و کاربران حق اعتراض ندارند.

 • تبصره 1

شرکت این حق را داشته که در هر زمان کلیه فعالیت‌های سایت را متوقف نموده و با پرداخت باقی مانده حساب اعضا کلیه فرآیندهای سایت و فعالیت‌های مربوطه را به‌ طور دائمی متوقف نماید و کاربر عضو حق هیچگونه اعتراضی نسبت به این امر را ندارد.

9. ماده نهم

تولید غیرقانونی- فروش و یا تجارت رسید کالا و خدمات که توسط شرکت ارسال شده ممنوع است و طبق مقررات قانونی با اقدام‌کننده آن برخورد می‌شود.

10. ماده دهم

چنانچه حسب مورد به جای ایمیل از طریق پیام کوتاه و یا سند کاغذی استفاده شود در این صورت اسناد کاغذی و یا پیام کوتاه به جای پست الکترونیک اثری بر حقوق و تعهدات کاربر عضو ندارد.

11. ماده یازدهم

شرکت از کلیه اطلاعات کاربران عضو اعم از اطلاعات دریافتی و ارسالی،(Backup)  تهیه نموده و از آن نگهداری می‌کند تا در صورت بروز هرگونه خطری برای یک نسخه، نسخه دیگر مصون بماند.

12.ماده دوازدهم

کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی(Comment)را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را برای هرگونه عمل تجاری از دست می‌دهد.

13.ماده سیزدهم

کاربرانی که قصد خرید عمده را دارند با دریافت اکانت همکار و یا مشترک به قیمت های همکاری دسترسی دارند.و هرینه ارسال عمده به عهده ی خریدار می باشد.

14.ماده چهاردهم

خریدان برای دریافت محصول طبق قانون سایت برای شیراز 24-48 ساعت از طریق پیک و برای بقیه شهرستان ها سه الی چهار روز کاری از طریق پست پیشتاز و تیپاکس می باشد.

تضمین برگشت وجه

 مرجوعی تا 7 روز بعد از خرید

 • تبصره:

1.در صورت بیشتر شدن زمان 7 روزه .

2.در صورت تخریب گارانتی محصول،

3.در صورت باز شدن کالا های بهداشتی به صورتی که کالا دیگر قابل استفاده نباشد .

تبیکال هیچ مسئولیتی در قبال خرید شما نخواهد داشت.

                                                         *در صورت هرگونه مشکل با تیم پشتیبانی تبیکال تماس حاصل فرمایید.*